SJF - Stredoslovenská oblasť | Rok - 2010

 

Skokový pohár SJF SSO

2010

 

Seniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Haranina Yanina Levisto ´S Lord Detva Pozana 601
2 Haranina Yanina Simplex Detva Pozana 463
3 Kosková Lucia Figaro Lučenec Koška HC 415
4 Rosinská Iveta Toronto Prievidza RR Horses 349
5 Junasová Alexandra Lejla Rakovo JS 326

 

Juniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Šatarová Michaela Cabaletta Detva Pozana 404
2 Ivanová Radoslava Monte Christo Lučenec Koška HC 371
3 Cedzo Martin Coolander Ondrašová JuR 336
4 Bendeová Andrea Longie T Látky Ranč pod bukmi 245
5 Ivanová Radoslava Cavalero Lučenec Koška HC 240

 

Deti

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel  Body
1 Hatalová Táňa Calantino L. Sielnica Hippoclub 310
2 Hatalová Táňa Dharma L. Sielnica Hippoclub 271
3 Kubíková Gabriela Cantu Trebostovo JS 240
4 Cedzová Jana Rutina-KK Ondrašová JuR 163
5 Cedzová Jana Normandia Ondrašová JuR 138

 

Oddiely

Por. Oddiel Deti Juniori Seniori Spolu
1 Detva Pozana   772 1995 2767
2 Lučenec Koška HT 15 1261 1054 2330
3 L. Sielnica Hippoclub 1150 156 192 1498
4 Trebostovo JS 563   582 1145
5 Ondrašová JuR 338 547 218 1103

Kompletné výsledky>>

 

Drezúrny pohár SJF SSO

2010

 

Seniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Ornthová Miroslava La Viena Limfora Badín 148
2 Kohút Rudolf Desir Skýcov FotosvetV+V 139
3 Rosinská Iveta Armen RR Horses Prievidza 126
4 Ornthová Miroslava Porthos Limfora Badín 118
5 Kohút Rudolf Logan Skýcov FotosvetV+V 89

 

Juniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Šofránková Veronika Magik Skýcov FotosvetV+V 73
2 Šofránková Veronika Johny Boy Skýcov FotosvetV+V 70
3  Kozovská Katarína Sara 5 Kľak ŠK 47
4 Oravcová Martina Lord Inci Tatus-5 Žilina Brezany JK 24
5 Paučová Martina Ramon KŠJ Zvolen.Slatina 21

 

Deti

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Kubíková Gabriela Charlatan Z Trebostovo JS 84
2 Kubíková Gabriela Leonardo Trebostovo JS 81
3 Škapincová Adriana Dayton Veľká n.Ipľom Pegas 12
3 Krišpinská Katarína Lotario/Lapaz 6 Belá Dulice BMM 12
5 Sárová Dorota-Paulína Cream Rock Veľká n.Ipľom Pegas 10

 

Oddiely

Por. Oddiel Deti Juniori Seniori Spolu
1 Skýcov FotosvetV+V   153 340 493
2 Limfora Badín   8 297 305
3 Trebostovo JS 165     165
4 RR Horses Prievidza     126 126
5 KŠJ Zvolen.Slatina   69   69

Kompletné výsledky>>>

 

Pohár SJF SSO vo všestrannosti

2010

 

Seniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Mídelka Marián Jantár Tomášovce JHC 119,8
2 Mídelka Marián Lagúna Tomášovce JHC 58,10
3 Mídelka Marián Lujza Tomášovce JHC 44,4
4 Michálek Ladislav Jonatan Pinciná Alfa 32,8
5 Sekeráková Renáta Jašo Lučenec Koška HT 31,8

 

Juniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Lőrinčiková Ivana Django Lučenec Koška HT 38,9
2 Bendeová Andrea Amerigo Ahoj Látky Ranč pod bukmi 18,8
3 Holáková Katarína Fly Over JK Makov 5
3 Holáková Júlia Lady Dakota JK Makov 5
5 Holáková Katarína Čujna JK Makov 4,5

 

Deti

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Očovanová Katarína Turbinka Látky Ranč pod bukmi 3,8

Oddiely

Por. Oddiel Body
1 Tomášovce JHC 236,8
2 Lučenec Koška HT 70,7
3 Pinciná Alfa 32,8
4 Látky Ranč pod bukmi 22,6
5 JK Makov 14,5

Kompletné výsledky>>>

TOPlist