SJF - Stredoslovenská oblasť | Rok - 2013

 

Skokový pohár SJF SSO

2013

 

 

Pravidlá skokového pohára

Porovnanie stupňov náročnosti v zahraničí

 

Poradie dvojíc: 31. 10. 2013

 

Seniori

Por. Jazdec Kôň Oddiel Body
1 Čutka Patrik Wavo Lampard B. Bystrica Mitreco 598
2 Žák Michal Cantu Trebostovo Polet JS 541
3 Ivanová Radoslava Dorádo Boľkovce Zairin Dvor 481
4 Haranina Yanina Levisto S Lord Detva Pozana 480
5 Šatarová Michaela Calvin 2 Detva Pozana 365

 

Juniori

Por. Jazdec Kôň Oddiel Body
1 Hatalová Táňa Calantino L. Sielnica Hippoclub 666
2 Kubíková Gabriela Ciwano Trebostovo Polet JS 458
3 Hatalová Táňa Dharma L. Sielnica Hippoclub 371
4 Matejka Samuel Wavo Alexandra Trebostovo Polet JS 348
5 Kramorišová Dominika Balou Boy L. Sielnica Hippoclub 289

 

Deti

Por. Jazdec Kôň Oddiel Body
1 Ješková Michaela Alcas L. Mikuláš Al Asil 504
2 Ješková Michaela Soraya Z L. Mikuláš Al Asil 380
3 Ješková Michaela Espiranto L. Mikuláš Al Asil 236
4 Ješková Michaela Cody L. Mikuláš Al Asil 173
5 Krišpinská Lucia Büszke Belá Dulice BMM 153

 

Little

Por. Jazdec Kôň Oddiel Body
1 Kosková Lenka Lionell Lučenec Koška HT 150
2 Krak Adrián Desir Skýcov Fotosvet V+V 146
3 Lamošová Barbora Aldo C Žilina Over JK 138
4 Kosková Lucia Route of Glory Lučenec Koška HT 128
5 Krišpinský Pavol Marco 3 Belá - Dulice BMM 128

 

Kompletné poradie>>>

 

Drezúrny pohár SJF SSO

2013

Pravidlá drezúrneho pohára

 

Poradie  dvojíc: 31. 10. 2013

 

Seniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Kohút Rudolf Barbara 3
La Vienna
Skýcov Fotosvet V+V 125
2 Kohút Patrik Logan Skýcov Fotosvet V+V 115
3 Pošvanc Peter Favory XI-31
Enimo
Krškany Merci Cheval 113
4 Sihelský Ivan

Tiffany 2
Welt Regency
Bequira

Rimavská Sobota KPKRJ 25
5 Roháčová Andrea Thenesee Krškany Merci Cheval 8

Mladí  jazdci

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Hanáková Veronika Colbert
Chakira
Big Boy
Podtureň JK 38
2 Kopálová Kamila Thenesee Krškany Merci Cheval 9
3        
4        
5        

Juniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Kuhajda Milan Lakara Turany JK SOŠ 84
2 Krišpinská Katarína

Lotario / Lapaz 6
Rebel
Obava

Belá Dulice BMM 76
3 Andrikovicsová Martina

Nanne R
Favory XI-31
Neapolitano Gidrane
Mrs. Pansy Mary

Krškany Merci Cheval 64
4 Martináková Sabina Favory XI-31 Krškany Merci Cheval 57
5 Bereczová Martina Welt Regency
Tiffany 2
R. Sobota KPKRJ 39

Deti

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Pavlenová Žofia La Ten
Lotus
Skýcov Fotosvet V+v 77
2 Kožienková Nikola Mercedes
Mrs. Pansy Mary
Dlhá nad Oravou JK Húšť 76
3 Krišpinská Lucia Demi Belá Dulice BMM 54
4 Kyselovičová Radka La Vienna
Parádo
Skýcov Fotosvet V+V 22
5 Bihari Zsófia Kaskada T Rimavská Sobota KPKRJ 21

Little

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Králiková Simona Portos Skýcov Fotosvet V+V 76
2 Bírešová Radka Tygras Sl. Ľupča Kamenný ranč 66
3 Rengevičová Jana Athos
Cavalier
Liptovský Mikuláš Grafon 65
4 Smreková Barbora Corridor
Villám 3
Krškany Merci Cheval 49
5 Capuliaková Marcela Mrs. Pansy Mary Dlhá nad Oravou JK Húšť 13
5 Cagáňová Martina Carmen 7 Prievidza Mitani 13

Kompletné poradie>>>

 

 

Pohár SJF SSO vo všestrannosti

2013

Pravidlá pohára vo všestrannosti 2013

 

Poradie dvojíc: 15. 09. 2013

 

Seniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1. Lőrinčiková Ivana Django Lučenec Koška HT 20
         
         
         
         



Juniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1. Očovanová Katarína Amerigo Ahoj Látky Ranč pod bukmi 18,5
2. Očovanová Katarína Turbinka Látky Ranč pod bukmi 15
3. Marčok Matej Aiša Sl. Ľupča Wavo Horses 6
         
         

 

Deti

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
         
         
         
         
         

Kompletné poradie>>>

 

 

Pony pohár SJF SSO 2013

Pravidlá pohára

 

Poradie dvojíc: 31. 10. 2013

Deti

Por. Meno jazdca Meno kôňa Oddiel Body
1 Dibdiaková Viktória Arkos Vrútky Admeum 92
2 Machalová Alexandra Etna Zvolen Isokman 77
3 Balážová Michaela Coram Martin PSPL 42
4 Luhová Patrícia Gajlu Motešice TJF 40
5 Dibdiaková Viktória Hilin Yvette Vrútky Admeum 30

 

Juniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Matejka Samuel Maxim Chester Trebostovo Polet 87
2 Rybárová Lenka Mitva Zvolen Isokman 9
  Ďurišová Kristína Kasjun Kozárovce Koník JK 0

 

Kompletné poradie>>>

TOPlist