SJF - Stredoslovenská oblasť | Rok - 2014

 

Stredoslovenský skokový pohár

2014

Pravidlá SSSP na rok 2014

Porovnanie stupňov náročnosti v zahraničí

 

Poradie dvojíc: 26.10.2014

Seniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Žák Michal Cantu Trebostovo Polet JS 553
2 Haranina Yanina Levisto S Lord Detva Pozana 531
3 Šatarová Michaela Corsika Mag Centrum Detva Pozana 448
4 Ivanová Radoslava Dorado Lučenec Koška HT 428
5 Šatarová Michaela Calvin 2 Detva Pozana 421

 

Juniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Hatalová Táňa Calantino L. Sielnica Hippoclub 778
2 Ješková Michaela Cara Kann L. Mikuláš Al Asil 699
3 Ješková Michaela Alcas L. Mikuláš Al Asil 617
4 Matejka Samuel Wavo Alexandra Trebostovo Polet JS 610
5 Hatalová Táňa Carla Carlotta A L. Sielnica Hippoclub 527

Deti

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1 Gulašová Tereza Kalut L. Sielnica Hippoclub 169
2 Kramorišová Stanislava Rambo 2 L. Sielnica Hippoclub 155
3 Dibdiaková Anita Caylie Vrútky Admeum 127
4 Dibdiaková Anita Acona B Vrútky Admeum 93
5 Dibdiaková Viktória Vanda Vrútky Admeum 54

Little

Por. Meno jazdca Meno koňa 0ddiel Body
1 Hatalová Táňa Conie L. Sielnica Hippoclub 194
2 Kosková Lenka Lionell Lučenec Koška HT 154
3 Mišíková Nikola Cattini T Martin Záturčie JO 150
4 Hatalová Táňa Eldorado L. Sielnica Hippoclub 139
5 Fraňová Linda Reyna Wavo Martin Záturčie JO 108

Kompletné poradie>>>

 

 

Stredoslovenský drezúrny pohár

2014

Pravidlá SSDP na rok 2014

Poradie dvojíc: 31.10.2014

Seniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1. Sihelský Ivan Welt Regency Rimavská Sobota KPK RJ 54
2.        
3.        
4.        
5.        

 

Mladí jazdci

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1. Hanáková Veronika Big Boy Podtureň JK 7
2. Poláková Nikola Rapilon Závada JK Hájik 0
3.        
4.        
5.        

Juniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1. Kuhajda Milan Scarlett 2
Lakara

Lamira
Mercedes
Turany JK SOŠ 94
2. Kožienková Nikola Mercedes
Lamira
Mrs. Pansy Mary
Dlhá nad Oravou JK Húšť 92
3. Krišpinská Katarína ml. Solo Elgata
Kacper
Obava
Lotario/Lapaz 6
Niagara
Belá Dulice BMM 86
4. Kovačiková Marta Lamira
Mrs.Pansy Mary
Dlhá nad Oravou JK Húšť 19
5. Marčok Matej Aiša
Templár
Sl. Ľupča Wavo Horses 13

Deti

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1. Kilíková Linda Dak
Liberta 3
Nová Baňa JŠ Beri 23
2. Mistríková Alena Liones Nová Baňa JŠ Beri 19
3. Kollová Martina Porthos Badín Limfora JK 12
4. Šályová Kornélia Jizera L. Sielnica Hippoclub 6
5. Šaturová Michaela Dak
Liberta 3
Nová Baňa JŠ Beri 6

Little

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1. Rengevičová Jana Cavalier
Athos
L. Mikuláš Grafon 62
2. Kmeť Igor Kemal L. Mikuláš Grafon 22
3. Ivinová Lucia Liberta 3 Nová Baňa JŠ Beri 10
4. Balay Jozef Smeoja Králiky JK 10
5. Sedliačková Monika Candy Žilina Brezany JK 8

Kompletné poradie>>>

 

 

Stredoslovenský pohár vo všestrannej spôsobilosti

2014

 

Pravidlá na rok 2014

     

Poradie dvojíc: 19.10.2014

Seniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1. Lőrinčiková Ivana Django Lučenec Koška HT 57,5
2. Lőrinčíková Ivana Reger Roi Lučenec Koška HT 15
3.        
4.        
5.        

 

Juniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1. Očovanová Katarína Amerigo Ahoj Látky Ranč pod bukmi 9
2. Šomogyová Lea Maršal Látky Ranč pod bukmi 8,25
3. Sopková Veronika Luminoso Látky Ranč pod bukmi 7,5
3. Očovanová Katarína Turbinka Látky Ranč pod bukmi 7,5
5. Hrnčiarová Karin Amerigo Ahoj Látky Ranč pod bukmi 5,5
5. Marčok Matej Aiša Sl. Ľupča Wavo Horses 5,5

Kompletné poradie>>>

 

 

Slovenský skokový pony pohár

2014

Pravidlá na rok 2014

Poradie dvojíc: 12.10.2014

      

Juniori

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1. Rybárová Lenka Erva Zvolen Isokman 142
2. Luhová Patrícia Gajlu Považská Bystrica Union 50
3. Lukáčová Martina Amos Bratislava Limit 45
4. Nemčeková Ema Maxim Chester Trebostovo Polet JS 32
5. Mikuličová Sára Cherie Bratislava Pony Team 25

 

Deti

Por. Meno jazdca Meno koňa Oddiel Body
1. Machalová Alexandra Etna 2 Zvolen Isokman 224
2. Machalová Alexandra Tibet Zvolen Isokman 212
3. Dibdiaková Viktória Arkos Vrútky Admeum 191
4. Petríková Lucia Calimero 2 Ratnovce Equinox JK 74
5. Dibdiaková Viktória Hilin Yvette Vrútky Admeum 62

Kompletné poradie>>>

 

TOPlist